Golem Club Košice

Námestie osloboditeľov 1,
Golem Club je synonymum pre fitness, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitness pre širokú verejnosť.Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi. Po registrácii
Golem Club je synonymum pre fitness, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitness pre širokú verejnosť.Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi. Po registrácii získate Golem kartu, ktorá slúži ako identifikátor klienta, preto Vám bez nej nebude umožnený vstup na prevádzku. Dva vstupy na jednu kartu nie sú možné, každý klient má vlastnú kartu.
Okrem klasického kardia a posilňovania je možné prihlásiť sa na rôzne typy skupinových tréningov (TRX, Pilates, Indoor cycling, HIIT, Bodypump, Basic Joga). Na stránke nájdete kalendár s obsadenosťou na jednotlivé dni.
Golem Club Aupark Košice ponúka  squashový kurt zn. ASB Squash Courts, ktorý spĺňa náročné limity stanovené Svetovou squashovou federáciou WSF (World Squash Federation).
Po dobrom tréningu si môžete dopriať masáž, ktorú je potrebné si objednať vopred na tel. čísle +421 917 208 643.
Aktivity
Aerobik, fitness
Služby
Skupinové cvičenia, squash, fitness, masáže

Recenzie

0

0 hodnotení