AB Fit, Poprad

Štefánikova 887/53,
Nadštandardné fitness centrum pod Tatrami so špičkovým kardio centrom sa nachádza na prízemí administratívnej budovy akciovej spoločnosti Tatravagónka.Zariadenia značky Technogym, LifeFitness a Star Trac. Originál Spinnining centrum, kde sa jazdí na najkvalitnejších bicykloch radu NXT. V kardiozóne
Nadštandardné fitness centrum pod Tatrami so špičkovým kardio centrom sa nachádza na prízemí administratívnej budovy akciovej spoločnosti Tatravagónka.Zariadenia značky Technogym, LifeFitness a Star Trac. Originál Spinnining centrum, kde sa jazdí na najkvalitnejších bicykloch radu NXT. V kardiozóne ponúkame unikátne zariadenie simulujúce korčuľovanie WAVE od firmy Technogym, stepery, bežecké pásy a stacionárne bicykle.

Certifikované cvičiteľky aerobicu vám ponúkajú Bodystyling, Dance Aerobic a Basic aerobic. Aerobiková sála je tak, ako spinningová sála, vybavená klimatizáciou, farebnou hudbou, špičkovou aparatúrou a premietacím plátnom. K dispozícii je rôzne aerobikové náradie: stepery, overbally, fitlopty, jednoručné činky, posilňovacie tyče, gumičky.

Ponúkame aj nový produkt FitBox. A nezabúdame ani na zdravý chrbát a ponúkame Vám celosvetovo známe cvičenie Pilates od certifikovaných cvičiteliek.
Aktivity
Aerobik, fitness
Služby
aerobic, pilates, poradenstvo od súťažného kulturistu ohľadom tréningu a výživy, sušiče, posilňovňa, inštruktori a tréneri, fitbox, spinning, Fit Bar, šatne, skrinky, detsky kútik

Recenzie

0

0 hodnotení