1. Slovenský Laser-Tagový športový klub, Bratislava

Pražská 27,
Našim najoblúbenejším športovým centrom je voľná príroda, dobre si však zahráme aj v zastavaných a obytných oblastiach, v budovách, v podstate kdekoľvek, kde sú aké také možnosti krytia sa a pohybu pre hrajúci počet účastníkov.Laser - Tag si najľahšie priblížime, ak si predstavíme hru na vojakov. Ka
Našim najoblúbenejším športovým centrom je voľná príroda, dobre si však zahráme aj v zastavaných a obytných oblastiach, v budovách, v podstate kdekoľvek, kde sú aké také možnosti krytia sa a pohybu pre hrajúci počet účastníkov.Laser - Tag si najľahšie priblížime, ak si predstavíme hru na vojakov. Každý hráč je vybavený „zbraňou“ „strieľajúcou“ infračervený lúč nesúci špeciálny signál a senzormi schopnými tento signál detekovať. Ak senzor detekuje „zásah“ odčíta hráčovi život, po strate posledného života je hráč „mŕtvy“ a systém sa zablokuje. Odblokovanie môže väčšinou previesť iba rozhodca. Hrať môže ľubolný počet hráčov, minimálne dvaja. Hráči môžu hrať každý za seba, alebo v tímoch. Existuje množstvo herných scenárov počnúc „klasikou“ typu posledný vyhráva, boj o vlajku, vládca kopca, VIP eskorta ... končiac iba tam, kde končí fantázia hráčov. V Laser - Tagu nie sú použité žiadne projektily.

Laser - Tag využíva infračervený lúč tak isto ako dialkový ovládač, netreba sa teda obávať žiadnej bolesti či modrín a je vylúčené, aby došlo k akémukoľvek úrazu. V bezpečí sú teda nie len hráči, ale aj náhodní okoloidúcí. Nie sú potrebné ani len ochranné okuliare, hráč teda môže všetky svoje zmysly 100% sústrediť na hru samotnú. Na mieste hry nezostanú po hráčoch žíadne guličky či farebné škvrny, ešte aj svetlo v Laser - Tagových zbraniach je neviditelné :-). Je to šport vhodný pre všetky generácie (a ich mix :-)), pohlavia, ... . Dokáže poskytnúť presne to, čo od neho hráči očakávajú - od uvolnenej zábavy bez nutnosti zvláštnej fyzickej námahy, cez tímové akcie až po komplexné taktické operácie, pri ktorých hráč zo seba musí vydať po každej stránke maximum. Každá hra je špecifická a neopakovatelná, hráč na chvíľu opúšťa svoju každodennú realitu a je vsadený do situácie a prostredia, kde platia iné hodnoty, prostredia prinášajúceho vzrušenie, napatie, adrenalín, pocit spolupatričnosti k tímu, hlavne však príjemnú zábavu.
Aktivity
Streľba, paintball, airsoft
Služby
verejné akcie, laser - tag, akcie na klúč pre agentúry, team-building pre firmy či tímy

Recenzie

0

0 hodnotení